O mnieNazywam się Małgorzata Bętkowska i jestem adwokatem. Specjalizuję w sprawach rodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych (adwokat rozwód Poznań).

Lubię to co robię. Praca daje mi satysfakcję, szczególnie gdy mogę pomóc klientom w rozwiązaniu ich problemów.  Lubię żyć aktywnie. W wolnym czasie chętnie uprawiam sport i czytam książki.

Od 2013 roku wraz z moją wspólniczką radcą prawnym Izabelą Rajczyk- Czyżewską prowadzimy kancelarię prawną w Poznaniu. Na co dzień głównie zajmuję się sporami sądowymi, szczególnie z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego.

Reprezentuję nie tylko klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorców. Bywa, że dla moich klientów jestem nie tylko adwokatem ale i psychologiem, szczególnie jeśli w toku jest sprawa o rozwód lub dotycząca kontaktów z dzieckiem. Każdy czasem „potrzebuje się wygadać”, a ja jestem od tego, aby wysłuchać.

Na każdą sprawę staram się spojrzeć kompleksowo. Wiem jak bardzo sprawy rodzinne,  szczególnie sprawy majątkowe pomiędzy małżonkami, mogą wpłynąć na prowadzenie firmy przez jednego z nich.  Piszę więc o tym, co każdy przedsiębiorca o prawie rodzinnym wiedzieć powinien. Zachęcam Cię do lektury najważniejszych postów:

Oraz zapraszam śledzenia mojego bloga! A w razie potrzeby proszę o kontakt na adres: m.betkowska@br-kancelaria.com

M. Bętkowska
adwokat Rozwód Poznań, Alimenty, Sprawy rodzinne